Київсько-Житомирська Дієцезія

Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя!

Мт 5, 7

XXIV Дієцезіальний День Молоді

XXIV Дієцезіальний День Молоді

Слава Ісусу Христу! 
Дорогі Молоді Друзі!

Ось завершився 24 Дієцезіальний День Молоді. Дякуючи нашому неперевершеному організатору - отцю Вальдемару, біля 500 молодих осіб виїхали з Житомира сповнені Святим Духом і натхненні проповідувати Євангеліє, чинити діла милосердя, відкривати своє серце і не бути байдужим до потреб ближнього.
 
Протягом 3 днів молодь знайомилась, єдналась у спільній молитві, богослужінні Хресної Дороги, Адорації. В цей досить нелегкий для нашої країни час, ми зосередились на найголовнішому - спільній молитві та служінню ближнім.
 
Насамперед, хочемо скласти подяку єпископам: Яну, Леону, Радославу і Петру, які скерували до нас своє мудре слово, організаторам, які готувались біля двох місяців, щоб зробити ці дні незабутніми і також один одному. Бо тільки разом ми є тими, котрі можуть змінити світ на краще, перемогти зло і нести Слово Боже кожному, хто Його ще не пізнав.
 
У неділю після урочистого освячення верб, процесії і Святої Літургії ми бути змушені попрощатись, але вже з нетерпінням чекаємо зустрічі через рік, дякуючи Господу за чудову нагоду перебувати разом і укріплювати нашу віру!