Київсько-Житомирська Дієцезія

Новини

КОМЮНІКЕ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ДДМ

Інформуємо про те, що запланований на 27 березня Дієцезіальний День Молоді є відтермінований у зв’язку зі зміною епідеміологічної ситуації в країні та введенні локдауну в столиці.

Ми обов’язково зустрінемось. Проте поки що невідомо в які дні. Адже маємо справу з хворобою і вона диктує правила, дотримання котрих є обов’язком кожного.

Поділяємо ваші відчуття. Повірте, сумуємо навзаєм за вами, дорогі учасники та гості.

Говоримо собі та радимо вам бути винахідливими щодо духовного пережиття останніх двох тижнів посту. Робіть малі групки в родині, серед друзів. Читайте Святе Письмо,...

ДДМ 2021 БУДЕ!

Мир та добро, дорогі читачі. 

Квапимось повідомити вам довгоочікувану новину – Дієцезіальний День Молоді в 2021-му році буде! Тема XXVIII ДДМ – «Встань, роблю тебе свідком того, що ти бачив». 

Організаційний комітет на чолі з єпископом Київсько-Житомирським Віталієм Кривицьким SDB вже ретельно працює над проведенням цієї події. 

Зважаючи на різницю в епідеміологічних зонах по всій країні, цього року ДДМ буде проводитися в деканатах. Формат проведення буде дистанційний. Zoom-конференції, лекції на Youtube та багато іншого.

Черговість ДДМ не змінюємо. Цього року буде...

ПОКЛИКАННЯ САМУЇЛА

Самуїл був довгоочікуваною дитиною в сім’ї ,і його сім’я була вірна Богові .Згодом як виповнилося йому 12 років , він пішов служити в храм .Самуїл був ревний в молитві,тому він і був обраний Богом.Згодом Самуїл став суддею ,він був справедливим і суворим  і все чинив по закону Бога .Помер в глибокій старості ,і все своє життя слухав Бога .А ти знаєш, що якість твого життя залежить від вміння слухати та чути Бога кожного дня?

 

Продовження за посиланням:

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Самуїл...

ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК РОЗПОЧАТО!

Дорогі католики, маємо менше місяця до початку 28-х Дієцезіальних Днів Молоді і у нас майже все готово! 
Його Преосвященство Єпископ Віталій Кривицький SDB особисто в цьому переконався, завітавши на чергову робочу зустріч організаційного комітету ДДМ, у вівторок 3-го березня.Зустріч тривала понад три години, була насичена та весела. Певні результати оприлюднюємо вже зараз.
В першу чергу знімаємо інтригу про лекторів на другий день зустрічі! Отець Роман Лаба OSPPE виголосить конференцію на тему «Як розпізнати покликання в своєму житті»...

ПОКЛИКАННЯ ТОМАСА МОРА

Томас Мор був вірним Богу і католицькій Церкві.Він завжди відстоював права Церкви та верховенство Папи .Томас Мор був прекрасно освідченний в області канонічного права.Тому він вважав  ,що розірвати освячений шлюб Короля Генріха VIII може тільки Папа.Згодом Томас Мор пішов у відставку з поста лорда-канцлера,посилаючись на слабке здоров'я.Справжньою причиною його звільнення став розрив Генріха VIII з Римом та створення Англіканської церкви .Мор був обурений щодо цього і публічно це визнавав.Через деякий час Томасу запропонували присягу ,яку були зобов'язані принести всі представники...

ПОКЛИКАННЯ ДАВИДА

Давид який служив цареві Саулу був праведним ,любив Бога та довіряв йому .Саулу так подобалося служіння Давида що він зробив його зброєносцем .Филистимляни почали війну проти Царя Саула і перший бій мав відбутися з Голіафом між горами в долині .І коли Давид вийшов проти Голіафа він зняв свої обладунки і  пішов на Голіафа тільки з палкою і п’ятьма каменями .Давид тільки надіявся на Бога і знав що робить все згідно Закону ,тому він і переміг .А чи ми можемо так покластися на Бога під час кожного нашого бою ???

Продовження за посиланням

 ...

ПОКЛИКАННЯ СВ.ФРАНЦИСКА

В каплиці св.Дам‘яна почув Франциск голос який промовив до нього прямо ,але він зрозумів це по-своєму .Лише згодом Франциск збагнув задум Господній .
А чи ти задумувався над Словом Божим???

Продовження за посиланням:

 

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Франциск_Ассізький

МОЯ ІСТОРІЯ НАВЕРНЕННЯ

Слава Ісусу Христу!
Дорогі учасники щорічних Дієцезіальних Днів Молоді!Цього року ми пропонуємо вам стати частиною унікальної Хресної Дороги. Опишіть нам вашу особисту зустріч з Богом, як Господь змінив саме ваше життя? Згодом, організаторами ДДМ будуть відібрані найдивовижніші свідчення на кожне стояння Хресної Дороги, а всі інші стануть доповненням Адорації.  

Просимо надсилати ваші свідчення на електронну пошту ddm@kzd.org.ua до 24 березня.

Обіцяємо зберегти анонімність!

І пам'ятайте, ваше свідчення може змінити чиєсь життя!

ПОКЛИКАННЯ АВРААМА

Господь цими словами каже Аврааму щоб він покинув все і пішов до того краю який Господь йому приготував, щоб віддався Богу не на 80 відсотків, а на 100. Щоб він не боявся довіритися Богу який його кличе, і дав йому руку щоб Господь як батько його провадив.
А ти готовий  дати руку Господу?

Продовження за посиланням:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B2%D1%80%D0%B0%D0%B0%D0%BC

«ЮНАЧЕ, КАЖУ ТОБІ ВСТАНЬ!»

Саме ці слова є гаслом цьогорічних Днів Молоді в місті Житомир. Зворушливі духовні практики, неймовірно цікаві конференції, щире спілкування, нові знайомства – це лише частина цілого в організації 28-го ДДМ.

Команда організаторів продовжує роботу над програмою кожного дня нашої зустрічі. Деякі моменти вже готові, натомість виникають свіжі ідеї. Досвід минулих років дуже товаришує нам в цій кропіткій роботі, тому вона триває, докладно, без зупинок.

Станом на сьогодні вже готовий гімн 28 ДДМ, закрито певні юридичні та економічні сторони організації. Кожен учасник групи організаторів...