Київсько-Житомирська Дієцезія

Ось завершився 24 Дієцезіальний День Молоді

1 хв
читати

Ось завершився 24 Дієцезіальний День Молоді

пн, 21/03/2016 - 12:07
Опубліковане: ДДМ 2016
0 коментарів

Ось завершився 24 Дієцезіальний День Молоді. Дякуючи нашому неперевершеному організатору - отцю Вальдемару, біля 500 молодих осіб виїхали з Житомира сповнені Святим Духом і натхненні проповідувати Євангеліє, чинити діла милосердя, відкривати своє серце і не бути байдужим до потреб ближнього.

Протягом 3 днів молодь знайомилась, єдналась у спільній молитві, богослужінні Хресної Дороги, Адорації. В цей досить нелегкий для нашої країни час, ми зосередились на найголовнішому - спільній молитві та служінню ближнім.

В перший день особливу увагу було приділено притчі «Про милосердного батька», де милосердний Господь відпустив у таїнстві Сповіді всі наші провини і дав змогу повстати з бруду гріха. Другого дня ми зосередились на притчі «Про милосердного самарянина», який навчає не закриватись на потреби інших. Чинити діла милосердя молодь навчилась завдяки конференції і проведених майстер-класів від людей, які є небайдужими до долі ще ненародженого на цей світ життя, в’язнів, неповносправних людей, тобто людей з особливими потребами та дітей з різними вадами, бідних і пригноблених.

Насамперед, хочемо скласти подяку єпископам: Яну, Леону, Радославу і Петру, які скерували до нас своє мудре слово, організаторам, які готувались біля двох місяців, щоб зробити ці дні незабутніми і також один одному. Бо тільки разом ми є тими, котрі можуть змінити світ на краще, перемогти зло і нести Слово Боже кожному, хто Його ще не пізнав.

У неділю після урочистого освячення верб, процесії і Святої Літургії ми бути змушені попрощатись, але вже з нетерпінням чекаємо зустрічі через рік, дякуючи Господу за чудову нагоду перебувати разом і укріплювати нашу віру!

Сабіна Журавська