Київсько-Житомирська Дієцезія

Субота 24 ДДМ

1 хв
читати

Субота 24 ДДМ

пн, 21/03/2016 - 11:57
Опубліковане: ДДМ 2016
0 коментарів

"Яка користь, брати мої, коли хто говорить, що має віру, але діл не має? Чи може спасти його віра? Коли ж брат чи сестра будуть нагі, і позбавлені щоденного прожитку, а хто-небудь із вас до них скаже: Ідіть з миром, грійтесь та їжте, та не дасть їм потрібного для тіла, що ж то допоможе? Так само й віра, коли діл не має, мертва сама в собі!"
(Якова 2:14-17)

 

 

Сьогодні кожен учасник Дієцезіального Дня Молоді мав змогу не тільки говорити про вчинки милосердя, але і навчитись практикувати їх у своєму житті.

Як було заплановано, вся наша молодь, котра приїхала на ДДМ була територіально поділена на чотири групи, тобто мала Утреню в чотирьох храмах Житомира. Так ми мали змогу познайомитись та тісніше поспілкуватись. Після Утреньої в кожному храмі проводились конференції на різні теми. Такі, як наприклад - служіння в місцях позбавлення волі, праці з дітьми неповносправними та незрячими тощо. Після конференції відбулась праця в групах та майстер-класи. Кожен учасник побував на кожному з них і навчився допомагати людям з особливими потребами (на візках), в’язням та жінкам, які мають думки зробити аборт, надавати першу медичну допомогу. Учасники 24 ДДМ також відвідали монастир сестер-бенедиктинок і міжнародний благодійний фонд «Місія в Україну», який допомагає дітям з інвалідністю і жінкам з небажаною вагітністю.

День був насичений і після годин практики вся молодь зібралась в парафії святої Софії, щоб дякувати і прославляти Господа у молитві. Святу Месу звершив єпископ Радослав Змітрович. Зустріч завершилась поклонінням Пресвятим Дарам та молитвою прославлення.

Сабіна Журавська