Київсько-Житомирська Дієцезія

Свідчення про пережиття ДДМ

1 хв
читати

Свідчення про пережиття ДДМ

пн, 21/03/2016 - 23:44
Опубліковане: ДДМ 2016
0 коментарів

Мир та Добро! Ось і закінчився XXIV ДДМ в Житомирі.
Настільки все швидко - ніби вчора ще знайомились, а сьогодні вже прощаємось.

Все почалось від реєстрації учасників і відкриття ДДМ владикою-сеньйором Яном Пурвінським, після чого відбулась Коронка до Божого Милосердя. За нею Хресна Дорога, Таїнство Сповіді вкомпоноване в покутне богослужіння та Свята Меса, яку очолював єпископ Леон Малий.

Мої враження - це пережита велика радість, нові знайомства, зустріч із вже знайомими людьми, ентузіазм до доброго пережиття цих днів. Наступного дня було ще цікавіше: Ранкова Молитва, Катихеза, Майстеркласи з вчинків Милосердя, Коронка до Божого Милосердя, екскурсії, Свята Меса (очолював єпископ Радослав Змітрович), після чого відбулась Адорація і Поклоніння Пресвятим Дарам.

Наступного, останнього дня, відбувалось освячення верб та урочиста процесія до храму св. Софії де відбулася Свята Меса Страстей Господніх (Вербна Неділя), яку провадив єпископ Петро Мальчук.
Після чого відбувся самий сумний момент - момент прощання.

Чомусь так вийшло, що мені (можливо нам) було мало тих трьох днів. Хотілось би ще довше сидіти в храмі, брати участь в різних пунктах ДДМ, частуватися в кав'ярні, співати, спілкуватись, знайомитись. Прощання - маубть, було саме сумне.

Від свого імені, можливо Ви, Дорога молодь, також до нього доєднаєтеся хотіла б подякувати всім учасникам, організаторам, священникам, сестрам, братам, добродіям та Вам-читачам. Всі приклали не мало зусиль для доброго, головне - духовоного,  пережиття цих, здавалося, простих трьох днів.

Сподіваюсь, що ці добре проведені дні, стали для нас таким добривом для росту наших зерен християнства.
Милосердя є невід'ємною частиною Християнського життя. Кожен з нас це повинен не тільки пам'ятати, а й втілювати в своє повсякденне життя. Наш світ і наша країна потребує цього милосердя. Тому прошу вас про молитву та виконання вчинків Милосердя. І всіх чекаємо наступного року.

Слава Ісусу Христу!

Вероніка Гасанова - парафіанка св. Йоана з Дуклі