Київсько-Житомирська Дієцезія

XXVII Дієцезіальний День Молоді: Новини

ДДМ ДЯКУЄ

«В п’ятницю о 10й годині від сестри Марини, котра відповідала за логістику отримав таку інформацію: «Отець Вальдемар, нам бракує сьогодні близько 200 місць ночівлі для паломників, котрі до нас приїдуть», - розповідає о. Вальдемар, голова організаційного комітету ДДМ.

Двісті місць ночівлі це неймовірна кількість. Вже планувалося дзвонити в Зарічани, домовлятися, купувати ковбасу на вечерею. Треба щось робити, тому що молоді багато, а ночівлі нам бракує.

Дорогою до Житомира отець думав що робити, шукав відповіді. І він зрозумів, що треба сподіватись на чудо. І чудо можливе хіба з любові,...

Вербна неділя в Житомирі. День третій.

Неділя Страстей Господніх в Житомирі традиційно є кульмінацією Дієцезіального Дня молоді. В XXVІІ день молоді Господь не ощаджував подарунків, також у вигляді сонячної погоди і безхмарного неба.

Після ранкових молитов на честь Пресвятої Діви Марії всі зібрались перед храмом св. Йоана з Дуклі, щоб разом з єпископом Віталієм Кривицьким, зібраними священиками, сестрами- монахинями та молоддю увійти в переживання Страсного Тижня.

На початку відбулось освячення пальм та верб. Після прочитання Євангелії, велика тисячна процесія вирушила на площу перед храмом св. Софії на урочисту Святу Месу...

Ось я…

Другий день зустрічі всі учасники провели разом у фізкультурно-оздоровчому комплексі в м. Житомир. Програма була максимально насиченою та розпочалась співом ранкової молитви о 8:20. На моїй пам’яті це перший ДДМ, коли щодня учасники разом, як народ, котрому проповідував Ісус.

Потужна конференція від експерта з питань сімейної політики та сімейних відносин – Адріана Буковинського стала центром тяжіння цілої суботи. Дуже цікаво було слухати людину, котра сама прожила 28 років у шлюбі. Автоматично встановлюється довіра, адже людина проповідує те, чим живе сама.

Пан Адріан допоміг нам з’...

12 квітня – День Перший!

Перший пішов! В Житомирі розпочався 27-й ДДМ. Парафія святого Йоана з Дуклі гостинно прийняла 657 учасників котрі завітали до нас з п’ятдесяти шести парафій нашої України!

Перша половина дня минула напрочуд спокійно. Ми готували гостям чай, спілкувалися та знайомилися з найпершими учасниками. Загалом цілий день прожили згідно розпорядку.

Від 13-ї години команда організаторів відчула справжній смак прийому півтисячної спільноти молоді. Дякувати Богу ми всім встигли послужити. Гості були зареєстровані, ситі та зігріті.

Відкриття стартувало за розкладом, після традиційної Коронки до...

ГАЙДА, З БОГОМ!

Відповідальні по напрямкам прозвітували за виконану роботу. Нам лишаються незначні косметичні роботи.

На нашому оновленому сайті ви зможете ознайомитися з програмою заходу. Також цього року маємо унікальну новинку – мобільний додаток! Відтепер найсвіжіші новини та фото будуть у вашій кишені. Встановити додаток можна за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.org.kzd.ddm.

Готуйте серця та приїжджайте до Житомира вже завтра на 9:00.

Пригадуємо про розпізнавальні знаки...