Київсько-Житомирська Дієцезія

ДДМ ДЯКУЄ

ДДМ ДЯКУЄ

вт, 16/04/2019 - 22:15
Опубліковане: ДДМ 2019
0 коментарів

«В п’ятницю о 10й годині від сестри Марини, котра відповідала за логістику отримав таку інформацію: «Отець Вальдемар, нам бракує сьогодні близько 200 місць ночівлі для паломників, котрі до нас приїдуть», - розповідає о. Вальдемар, голова організаційного комітету ДДМ.

Двісті місць ночівлі це неймовірна кількість. Вже планувалося дзвонити в Зарічани, домовлятися, купувати ковбасу на вечерею. Треба щось робити, тому що молоді багато, а ночівлі нам бракує.

Дорогою до Житомира отець думав що робити, шукав відповіді. І він зрозумів, що треба сподіватись на чудо. І чудо можливе хіба з любові, коли ти дійсно служиш людям. Коли не викидаємо слів любові на вітер.

І найперша подяка від організаційного комітету 27-го ДДМ скерована до всіх тих, котрі прийняли молодь на ночівлю. Зокрема до: неокатехуменальної спільноти, спільноти Домашня Церква, спільноти Руху Назаретанських родин, спільноти Жива Вода.

Дякуємо особливо всім священикам, котрі приймали молодь, тут в житомирських парафіях:

- отцю Павлу Шевчуку OFM – настоятелю парафії св. Йоана з Дуклі, яка нас прийняла в п’ятницю;

- отцю Віталію Безшкурому – настоятелю кафедрального храму св. Софії, де ми завершили нашу Хресну Дорогу в п’ятницю та пережили Святу Месу 14 квітня на Вербну Неділю;

- Отцям – душпастирям молоді, котрі привезли їх на цей ДДМ. 

Дякуємо щиро нашим семінаристам. Дякуємо нашим сестрам, котрі приїхали з молоддю, та котрі служили тут. Особливо дякуємо для сестер бенедектинок, котрі ревно молилися за щасливе пережиття цих Днів Молоді.

Окрема глибока подяка для єпископа-ординарія Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького SDB, котрий перебував з нами всі три дні цієї зустрічі. Дякуємо за його чуйне пастирське серце!

Дякуємо для гостей з Польщі, а саме нашим музикантам: пану Леопольду Твардовському, пані Гражині, пану Анжею, пану Бартеку. Дякуємо для експертів, котрі провадили науку для нас: пана Адріана Буковинського – експерта з питань сімейної політики та сімейних відносин та для отця Павла Вишковського ОМІ. Маємо надію, що посіяна Вами правда принесе рясні плоди вже в найближчому майбутньому. Подяка Сергію Іваніцькому, редактору та ведучому «Радіо Марія», за професіоналізм у проведенні ток-шоу «В гостях в ДДМ» та всім його учасникам. Дякуємо для наших ведучих Тетяни та Артура!

Щиро дякуємо для влади міста Житомира, котра сприяла проведенню наших Днів Молоді. Дякуємо також для всіх тих, котрі спричинилися до організації перебування учасників у фізкультурно-оздоровчому комплексі ФОК. Дякуємо для національної поліції м. Житомира, котра супроводжувала нас в ці дні.

Дякуємо нашим партнерам – телебаченню Віковічного Слова, адже вони забезпечили трансляцію наших заходів. Це особливо потрібно для осіб, котрі з тих чи інших причин не змогли взяти участь в ДДМ особисто.

Дякуємо для Анни Господарик з парафії Божого Милосердя в м. Житомир. Цього року Аня переклала для нас гімн Всесвітніх Дні Молоді в Панамі.

Цього року наш єпископ Віталій Кривицький SDB вперше започаткував таку традицію – відзначити молодь за особливе служіння в парафіях, до котрих вона належить. Заявок від настоятелів прийшло чимало. Проте вибирати таки треба було. Така традиція буде продовжена щороку під час кожного наступного Дієцезіального Дня Молоді в м. Житомир. Чотири особи вперше цього року були відзначені Його Преосвященством:

- Кісельова Олександра (парафія св. Йоана з Дуклі, м. Житомир);

- Заєць Анна (парафія Матері Божої Остробрамської, с. Осиково);

- Маргарита Рижкова (парафія св. Софії, м. Житомир);

- Голинський Євген (парафія св. Олександра, м. Київ).

Ці молоді особи отримали відзнаку – пам’ятний годинник з символікою 27-го ДДМ.

Також дякуємо для всіх осіб котрі мали конкретну відповідальність в приготуванні цього Дієцезіального Дня Молоді:

- сестри Марини Габінської CSM, котра відповідала за організацію реєстрації учасників і не тільки;

- сестри Гелени Гонгало CSM, котра відповідала за організацію співу та музичного супроводу під час Літургій. Також подяка для всього об’єднаного хору!

- отця Пасхаліса Рабцевича OFM – координатора в парафії св. Йоана з Дуклі;

- отця Павла Юрковського SAC – відповідального за службу порядку та всім порядковим;

- отця Леоніда Ярошинського SAC за організацію Літургії;

- отця Віктора Приходько, котрий організував для нас провіант на ці три дні зустрічі;

- Геннадія Смірнова – звукорежисера та відповідального за технічне забезпечення на ДДМ;

- Михайла Баранівського та Олександра Бондарчука за розробку нашого сайту та додатку;

- Юлії Чупріної – креатив менеджер наших Днів Молоді. 

Щира подяка для скаутів смт. Довбиш за невтомну працю, адже саме вони готували декорації в центрі ФОК, служили на роздачі їжі та прибиранні. Зокрема дякуємо для Олександра Фурніка!

Окрема подяка для всіх добродіїв, котрі традиційно матеріально підтримали організацію проведення ДДМ . Цього року маємо також особливу підтримку від одного подружжя з м. Житомира – осіб ревних та віруючих. Вони самі є багатодітними батьками і добре знаються на важливості духовного виховання дітей. Свій внесок в ДДМ вони зробили в дуже незвичний спосіб. Такий вчинок вперше в історії ДДМ має місце. Це подружжя профінансувало участь невіруючих друзів молоді з парафії св. Йоана з Дуклі. В такий спосіб, за взірцем святого Франциска, молодь разом з меценатами спробували євангелізувати ще й для цих молодих осіб. Маємо надію що така практика набере поширень не лише в Житомирі але і по всій Україні!

Неймовірною є кількість тих осіб, котрі безпосередньо спричинилися до підготовки та проведення цьогорічного ДДМ. Кожен буревій має центр тяжіння, зокрема і оргкомітет ДДМ має такий. Це голова організаційного комітету отець Вальдемар Павелець SAC. Це людина, на котрій зав’язувалось та розв’язувалось просто мільйон питань. Треба мати міцну витримку та загартований характер для такого служіння. Щороку ми зростаємо в цьому разом з отцем Вальдемаром. Щиро дякуємо Вам, отче!

І на завершення висловлюємо подяку для тих, без котрих жоден ДДМ ніколи не відбудеться – це ви, дорогі учасники! Дякуємо за те, що кожного року ви їдете до нас. Адже ми щороку чекаємо на вас!

Разом сила!

Слава Отцю і Сину і Святому Духу…

Текст: Олександра Кісельова

Фото: с. Франциска Туманевич