Київсько-Житомирська Дієцезія

ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК РОЗПОЧАТО!

ЗВОРОТНІЙ ВІДЛІК РОЗПОЧАТО!

пн, 09/03/2020 - 18:41
Опубліковане: ДДМ 2020
0 коментарів

Дорогі католики, маємо менше місяця до початку 28-х Дієцезіальних Днів Молоді і у нас майже все готово! 
Його Преосвященство Єпископ Віталій Кривицький SDB особисто в цьому переконався, завітавши на чергову робочу зустріч організаційного комітету ДДМ, у вівторок 3-го березня.Зустріч тривала понад три години, була насичена та весела. Певні результати оприлюднюємо вже зараз.
В першу чергу знімаємо інтригу про лекторів на другий день зустрічі! Отець Роман Лаба OSPPE виголосить конференцію на тему «Як розпізнати покликання в своєму житті». В другій половині дня Єпископ Микола Петро Лучок OP буде вчити учасників «Як не боятися прийняти покликання Бога». Таких спікерів ДДМ давно не бачив. Навіть команда оргкомітету хоче потрапити на їхні конференції.
Місця зустрічі маємо такі: 
-    3 квітня (п’ятниця) – Храм Святого Йоана з Дуклі;
-    4 квітня (субота) – спортивно-розважальний комплекс ФОК та кафедральний собор Святої Софії;
-    5 квітня (неділя) – Храм Святого Йоана з Дуклі та кафедральний собор Святої Софії.
В найближчому часі ми покажемо вам графіку, над котрою працює дизайнер з міста Рівне. Програму 28-х ДДМ також буде подано згодом. 
Пригадуємо також про вашу історію навернення. Цього року ми пропонуємо вам стати частиною унікальної Хресної Дороги. Опишіть нам вашу особисту зустріч з Богом, як Господь змінив саме ваше життя? Згодом, організаторами ДДМ будуть відібрані найдивовижніші свідчення на кожне стояння Хресної Дороги, а всі інші стануть доповненням Адорації. Просимо надсилати ваші свідчення на електронну пошту ddm@kzd.org.ua до 24 березня. Обіцяємо зберегти анонімність. І пам'ятайте, ваше свідчення може змінити чиєсь життя!
Реєстрація груп триває до 30-го березня та можлива на сайті або за телефоном.
 

Олександра, медіа-менеджер