Київсько-Житомирська Дієцезія

"Не бійся, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога."

Лк 1, 30

XXVI Дієцезіальний День Молоді

XXVI Дієцезіальний День Молоді

ХХVІ Дієцезіальний День Молоді завершився!

23-25 березня 2018 року у місті Житомирі пройшов черговий Дієцезіальний День Молоді, гаслом якого стали слова з Євангеліє віл Луки: «Не бійся, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога» (Лк 1,30).
 
Цього року до нашого міста прибуло більше 600 молодих людей, а це близько 45-ти парафій з Київсько-Житмирської дієцезії та інших міст України. Також, ми приймали 12 гостей з Польщі та Литви. Щиро завдячуємо їм за допомогу у проведенні ХХVІ ДДМ! 
 
У  часі ХХVІ ДДМ молодь переживала різні заходи: Месси, Хресну Дорогу, медитацію Слова Божого, конференцію, працю в групах, свідоцтва, виставу, адорацію та інші молитовні практики. Всі вони були пронизані чудовим прикладом Діви Марії довіряти Богові і “не боятись” виконувати Його Волю.
 
Кульмінацією цьогорічної зустрічі стало спільне пережиття Вербної процессії та Урочистої Святої Меси. На завершення, усі єдинодушно співали Гімн цьогорічного Дня Молоді, словами якого є: “Не бійся, прийми Боже Слово! Не бійся прийняти Христа!”
 
Огранізаційний комітет висловлює щиру подяку усім, хто спричинився до проведення ХХVІ Дієцезіального Дня Молоді! Дякуємо також кожному молодому серцю, яке відгукнулось на запрошення до участі у ДДМ! Ваша присутність та свідоцтво віри є безцінним даром для ближнього! Нехай Господь благословить, щоб плоди цьогорічного Дня Молоді проросли на Його Славу!
 
Надіємось на зустріч у Вербну Неділю 2019 року!
Організаційний комітет ХХVІ ДДМ