Київсько-Житомирська Дієцезія

Блаженні чисті серцем
Як юнак берегтиме чистою свою дорогу?

XXIII Дієцезіальний День Молоді

XXIII Дієцезіальний День Молоді

Дорога молодь!

Ось і завершився XXIII Дієцезіальний День Молоді!

Темою цьогорічного ДДМ стали слова з Нагічної проповіді "Блаженні чисті серцем". Їх Папа Римський встановив для усіх Днів Молоді на 2015 рік. Підтемою було питання, що звучить у Пс. 118: "Як юнаку зберегти чистою свою дорогу?".

Урочисто відкрив ДДМ 2015 єпископ-емерит Київсько-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський, благословивши молодих людей на зрозуміння теми: «Блажені чисті серцем, бо вони Бога побачать».

Несподіваним сюрпризом та, на думку багатьох, найкращим моментом цьогорічного Дня Молоді стала виставка покликань «Expo vocation». Хлопці та дівчата знайомилися з діяльністю різних монарших згромаджень, їх історією та поставити питання, які до цього часу не мали нагоди озвучити. Кожен знайшов собі заняття по душі: хтось малював на полотні побажання родинам, хтось робив листівки своїми руками,  хтось оздоблював обручі роблячи з них маленькі віночки, хтось просто мав змогу перекусити домашніми коржиками з побажанням особисто для кожної людини. Деякі згромадження дарували якусь особливу річ, Брати Францисканці-францисканський хрестик, Сестри Паллотинки-цукерки у вигляді квіточок… Атмосферу підтримувала і сама молодь приймаючи участь у всіх запропонованих конкурсах, співаючи пісні на славу Божу та проголошуючи молитви.

[video:https://www.youtube.com/watch?v=gIAy6NGr4ns]

Читати далі