Київсько-Житомирська Дієцезія

XXVII Дієцезіальний День Молоді: Лист - Запрошення

Вельмишановний Отче Настоятелю!
Дорога Молоде!

    Для реалізації Божих планів спасіння Бог обирає і посилає конкретних людей. Щоб почути Божий голос у своєму серці, зазвичай, потрібна внутрішня зрілість: духовна вразливість та відкритість  на Бога. Ми досягаємо її завдяки контакту з Божим Словом, яке є доступне нам щодня у Святому Письмі. Якщо Бог кличе людину до реалізації своїх планів спасіння і дає їй важливе завдання на ціле життя - одночасно дарує особливу міць і благодать для виконання цього завдання. Найпрекраснішим прикладом цієї довіри, діалогу і співпраці є Богородиця.

    Зустріч Марії з Божим Словом не закінчується самим лише читанням, вона переростає  у глибокі роздуми. Така близька зустріч має увінчатися прийняттям всього того, чого очікує від обраної Улюблениці Господь, та повним відданням в Його розпорядження. Саме таку поставу Марії бачимо у сцені Благовіщення. Марія роздумує над почутим Словом і каже своє  „fiat”, яке і скерувало усю ЇЇ подальшу дорогу життя. 
    Діва великодушно і гідно відповіла на сповнене таємниці Господнє покликання,  з покорою прийнявши роль слугині: «Ось я, раба Господня, нехай зі мною станеться по твоєму слову!» (Лк 1,38). Богородиця говорить Богу «так» - і цим дозволяє Господу бути Господом. Бог прагне любити Марію, а в ЇЇ особі  усіх людей. Діва відповідає на Його Слово Запрошення, а з Нею весь вірний люд. Господь хоче наповнити руки Марії -  і Вона дозволяє  їх наповнити. Своєю відповіддю Марія дає Любові можливість звершитись.

    Велике «Так» Марії містить в собі усі наші щоденні малі «так». Наша згода мало б означала, якби їй не передувало «Так» Марії. І тільки «fiat» Богородиці випереджує усі наші «так», укріплює кожну нашу подальшу згоду. 


    Запрошуємо Вас на XXVII Дієцезіальний День Молоді у Житомирі 
12-14 квітня 2019 року, який переживатимемо під гаслом «Ось я, Господня слугиня; нехай зо мною станеться по Твоєму слову» (Лк 1,38)

  • Під час запланованої програми XXVII ДДМ крок за кроком розкриватимемо тему служіння, відкриватимемо його красу і радість у словах конференцій, під час Літургій, у молитвах та Таїнствах, у співі прославлення та у спілкуванні один з одним. Познайомимось з людьми, які покірно і з радістю щодня служать там, де їх поставив Господь, отримаємо можливість задуматись над власним запрошенням від Бога.
  • У цьому році дещо змінюється формат пунктів програми ДДМ у суботу, у зв‘язку з особливостями місця проведення,  просимо: 
    1. подбати про наявність при собі  додаткових коштів  на проїзд в міському транспорті 
    2. мати взуття з м’якою підошвою (учасникам у підборах та з металевими каблуками вхід буде заборонено) 
  • Учасниками ДДМ можуть бути молоді люди віком від  14 років життя. 
  • Мінімальний кошт участі у XXVII ДДМ становитиме 150 грн (у цю суму  включено реєстраційний збір та оплата харчування – обід та ланч у суботу, подарунок)
  • Нагадуємо також про підготовку засобів виразності для самопрезентації кожної з груп – будуть доречними прапори, написи, хусточки, краватки, капелюхи чи будь-які інші елементи з символікою чи назвою парафії, міста, групи.
  • Реєстрація груп здійснюється на сайті Дієцезіального Дня Молоді ddm.kzd.org.ua  або за телефоном +38 098 592 10 04 до 06.04.2019р. за рекомендацією отця Настоятеля


«Вернісаж служінь».

    В суботу 13 квітня в осередку, де буде відбуватися уся денна програма ДДМ, заплановано виставку різних видів служінь «Вернісаж служінь». Зазвичай служіння не виставляють до показу, але виключно для можливості надання прикладу та заохочення до тієї чи іншої діяльності, запрошуємо прийняти участь у цьому заході.
Отож, у вашій парафії є особа, група чи спільнота, яке систематично виконує певний вид служіння – розкажіть це молодим людям. Маєте можливість підготувати презентаційний стенд вашого служіння. Тут же є нагода розповсюдити інформацію для ширшого залучення до вашої дияконії.
Після заявки на участь у виставці за телефоном +38 098 592 10 04  організатори нададуть вам номер місця, умови розміщення вашого стенду та подальшу інформацію.
Запрошуємо до свідчення Божої Любові вашими служіннями!


Персональні відзнаки для молоді

У кожній парафії є такі люди, на яких «тримається» певна діяльність. Молоді, віддані, вірні і покірні в служінні молоді люди, які достойні особливої подяки та відзнаки.
Цьогоріч, в контексті теми ДДМ  "Ось, я раба Господня, нехай буде мені за словом твоїм",  з ініціативи єпископа - ординарія Віталія Кривицького, є чудова нагода нагородити гідних молодих осіб персональними відзнаками, які будуть вручені під час перебігу ДДМ у Житомирі.  
Подати заявки (за кількістю претендентів на нагороди)  можна заповнивши і надіславши на адресу оргкомітету ddm@kzd.org.ua (тему листа позначити «персональні відзнаки») наступну форму: 

Парафія :
Настоятель:
Повне ім‘я та прізвище  претендента на відзнаку: 
Рік народження:
Ім‘я та прізвища батьків:
Приналежність до Руху чи спільноти: ні, так, вказати якої
В чому полягає служіння:
Чесноти кандидата:
Зроблені справи: 

Чекаємо на зустріч у Житомирі 12 квітня 2019 року!
З даром служіння організаційний комітет ДДМ 2019.
Голова оргкомітету о. Вальдемар Павелець SAC