Київсько-Житомирська Дієцезія

Розпочався наш довгоочікуваний 24 Дієцезіальний День Молоді

1 хв
читати

Розпочався наш довгоочікуваний 24 Дієцезіальний День Молоді

пн, 21/03/2016 - 11:46
Опубліковане: ДДМ 2016
0 коментарів

«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя!»

Ось, нарешті, розпочався наш довгоочікуваний 24 Дієцезіальний День Молоді з урочистого відкриття в парафії святого Йоана з Дуклі. Молодь з усіх куточків України прибула, щоб спільно молитись і прославляти Господа, зміцнюватись у вірі і навчатись проповідувати Євангеліє своїм життям.

Відкривав 24 ДДМ, традиційно, єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський, який як відомо, започаткував Дієцезіальні Дні Молоді у Житомирі.

Після урочистого внесення Хреста та Ікони, виконання гімну та внесення цьогорічного логотипу молодь єдналась спільною молитвою, Богослужінням Хресної Дороги, тихою адорацією і сповіддю.

Покутне Богослужіння завершилось читанням притчі «Про блудного сина та милосердного батька», після якого кожен учасник, котрий перебував у стані освячуючої благодаті отримав перстень, як знак примирення з Господом.

Опісля розпочалась Свята Меса, яку очолив єпископ Леон Малий, керуючи своє мудре слово до кожного молодого серця.

Закінчився перший день 24 Дієцезіальних Днів Молоді. Втомлена, але сповнена Божої благодаті молодь роз’їхалась на ночівлю. Завтрашній день обіцяє бути ще цікавішим і насиченішим. Будемо мати змогу не тільки роздумувати над вчинками милосердя, але й вчитись практикувати їх у щоденному житті.

Сабіна Журавська