Київсько-Житомирська Дієцезія

Євхаристія і Церква
"Нехай Христос через віру замешкає у ваших серцях"

Еф 3, 17

XX Дієцезіальний День Молоді

XX Дієцезіальний День Молоді

З 30 березня по 1 квітня в Житомирі відбувся XX Дієцезіальний День Молоді. Ювілейний дієцезіальний день молоді прив на рік Першого Євхаристійного Конгресу у нашій країні, тому тема і гасло ДДМ тісно пов’язані з цією подією. ХХ зустріч відбулася у розважанні уривку з третього розділу послання святого апостола Павла до Ефесян . Оргомітетом ДДМ було обрано гасло зустрічі – «Нехай Христос через віру замешкає у ваших серцях» (Еф 3, 17), що стало закликом до кожного учасника зїзду. Три дні молодь розкривала тему «Євхаристія і Церква». Ці два слова дуже вагомі в житті кожного християнина, і однаково таємничі як для Першопричасника, так і для практикуючого багато років католика, і для молоді, як ніколи, актуальні і невичерпні.

Для кращого здійснення заклику, вирішено не змінювати роками відпрацьованої програми: від галасливою переклички парафій, через молебень покаяння, можливість Сповіді, через пережиття Хресної дороги, Євхаристії, через участь у конференціях і видовищах, через спілкування з братами і сестрами, через спільну молитву і Адорацію до кульмінації зустрічі - Святої Євхаристії у Неділю в'їзду Ісуса до Єрусалиму, у перший день Тижня страждань Господніх.

Усі дії розкладу з’їзду побудовані були так, щоб максимально допомогти заклопотаним і закрученим сучасним насиченим темпоритмом життя молодим людям підготуватись до найбільшого християнського свята, сенсу нашої віри, Воскресіння Господнього.

Кожен мав можливість відкрити для себе щось нове, переглянути свої стосунки з Богом і ближніми, отримати необхідні знання для побудови особистої молитви, для глибшого переживання Євхаристії.

Нехай Христос оселиться в наших серцях! До зустрічі наступного року в Житомирі.