Київсько-Житомирська Дієцезія

XVIII Дієцезіальний День Молоді: Лист - Запрошення

Слава Ісусу Христу!
Вельмишановний отче Настоятелю! Вже стало майже традицією, що кожного року молодь нашої дієцезії збирається на Дієцезіальний День Молоді (ДДМ). Це вже 18 День молоді, можна сказати, що змінилося покоління від моменту започаткування Днів молоді в Житомирі. Наш єпископ ординарій Ян Пурвінський постійно нам пригадує, що молодь, яка приїжджає на Дні молоді повинна продовжувати розважати і замислюватися над темами Дня молоді повернувшися до своїх парафій. Це набагато легше робити, якщо при парафіях існують молодіжні групи, чи то молитовні чи інші, які в цьому колі котирують розважання тем, яких доторкнулися на Дні молоді. Нажаль оргкомітет ДДМ не в стані опрацювати програми для заняття з молоддю в парафіях, але все ж таки ми будемо вдячні Вам за пропозиції, зауваження і побажання від Вас, отче. Ці пропозиції можете присилати на e-mail: ddm18@ukr.net.
Отже ми хочемо з великою радістю запросити Вас разом з молоддю Вашої парафії на цьогорічний День молоді, що відбуватиметься 26-28 березня 2010 року в Житомирі.
Гасло цьогорічного Дня Молоді визначене Святішим Отцем Бенедиктом XVI: «Учителю, що мені робити, щоб успадкувати життя вічне?»(Мк 10,17). Що мають взяти учасники ДДМ з собою:
1.Оплата за участь 25 грн. Ці кошти ідуть на наступні справи: замовлення приміщення театру для проведення заходів в суботу. Оплата акторам і гурту «Кана», замовлення пісенників, беджів, свічок, оплата обіду в суботу.
2.Теплий одяг. ДДМ відбуватиметься в останній тиждень березня, а погода в ці дні дуже змінна, тому просимо особливо зазначити, щоб молодь потурбувалася про своє здоровя адже деякі заходи проводитимуться на вулиці.
3.При можливості варто взяти карімати. В суботу ввечері буде адорація в костьолі св. Софії, карімат можна підстелити під ноги під час адорації.
4.При можливості спальні мішки. Останніми роками в Житомирі стає все менше родин, які могли б (хотіли б) взяти молодь на ночівлю. Нам було б легше розташувати молодь на ночівлю, якщоб хоч частина брала з собою спальні мішки, про це просимо зазначати також в анкеті.
5.Було б добре, якщо Ваша парафіяльна молодь мала при собі своє знамено-прапор чи транспарант (їх можна бути розвернути на відкритті ДДМ, на процесію і на Св. Месу в Вербну Неділю. Можуть бути розпізнавальні знаки вашої парафії (наприклад хустки).
По приїзді Вашої групи, відповідальний за групу молоді з вашої парафії має насамперед зголоситися до пункту реєстрації учасників (приміщення "Карітас" при кафедральному храмі) і зареєструвати групу, а також отримати пісенники, ідентифікатори, адреси ночівель та зазнайомиться з порядком дня. Речі можна буде залишити в гардеробі, що буде знаходитись в приміщеннях при кафедральному храмі св. Софії. Пригадайте молоді щодо норм поведінки: ввічливості, пунктуальності, вдячності, вживання алкоголю, паління, крадіжок, згіршення, послуху організаторам, тощо.
Якщо приїде священик - просимо допомогти сповідати ( в п'ятницю та суботу ).
Хочемо звернути Вашу увагу, що в попередні роки організатори ДДМ мали проблему з ночівлями оскільки деяки парафіяни, що приймали на ночівлю скаржились на погану поведінку чи навіть крадіжки, тому пізніше відмовлялися прийняти на ночівлю. З огляду на це просимо настоятелів і тих хто відповідає на вашій парафії за молодь сумлінно подумати не тільки про свою молодь, але і про тих людей, хто їх буде приймати.
Дуже просимо не спізнюватись з надісланням анкет, бо це значно ускладнює працю організаторів. Щодо влаштування молоді на ночівлю, дуже просимо, якщо хтось з Вашої молоді вже має якесь постійне (традиційне) місце ночівлі, нехай в анкеті буде обов'язково вказана докладна адреса, щоб ми могли проконтролювати розселення всіх учасників. Вік учасників - від 8 класу (від 15 років) (прохання не присилати дітей).
В додатку долучаємо анкету, яку просимо вислати не пізніше 28 лютого 2010 року, за адресою що зазначена вгорі.
3 повагою секретар орг.
Комітету ДДМ о. Григорій Рассоленко м. Житомир, 22 січня 2010 року