Київсько-Житомирська Дієцезія

Завершальний етап роботи організаційного комітету XXV ДДМ

Завершальний етап роботи організаційного комітету XXV ДДМ

ср, 22/03/2017 - 18:56
Опубліковане: ДДМ 2017
0 коментарів

Час летить дуже швидко! Адже 20-го березня відбулась передостання зустріч організаційного комітету ювілейного XXV ДДМ. Незважаючи на те, що більшість питань вже вирішена, цього разу дискусія затягнулась більше ніж на дві години.

В першу чергу обговорювали стан підготовки пісенників та запрошень. Далі мова йшла про встановлення сцени біля кафедрального собору святої Софії.

Маємо невеличкі зміни в приготуванні сюрпризу від сестер Бенедиктинок. Будьте певні, дорогі учасники, що на ваше приємне здивування ці зміни ніяким чином не вплинуть!

Левова частка уваги була приділена питанню з частуванням, а саме: порядком визначення осіб, які потребуватимуть обіду в неділю після Святої Меси та оптимального забезпечення продуктами для приготування страв на цей день.

Також дещо змінився порядок відвідин нашого ДДМ представниками вищого духовенства. Розлогішу інформацію опублікуємо згодом.

Розпорядок дня на суботу до обіду ми також дещо відкоригували. Зважаючи на важку та водночас цікаву тему конференції, було необхідно оптимальним чином розставити порядок проведення майстер-класів та праці в групах.

Останню зустріч організаційного комітету матимемо 3-го квітня. На ній очікується почути звіти відповідальних осіб за підготовку довірених їм напрямків роботи на ювілейному XXV ДДМ в м. Житомирі.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті!

Олександра Кісельова