Київсько-Житомирська Дієцезія

Ювілейний XXV ДДМ. День перший

Ювілейний XXV ДДМ. День перший

сб, 08/04/2017 - 01:35
Опубліковане: ДДМ 2017
0 коментарів

Місяці підготовки. Більше п’ятнадцяти годин самих лише обговорень за столом. В процесі підготовки випито більше 48 чашок кави. І перерахованого вище не вистачить навіть на 1 відсоток від всієї організаційної роботи до ювілейного XXV Дієцезіального дня молоді.

Все це було зроблено для п’ятдесяти семи парафій з усієї України, кількість представників з яких сягнула за 550 осіб! Вже сьогодні, в п’ятницю 7 квітня, всі учасники пережили перший день XXV ДДМ. Зустріч була традиційно душевна. Приємно було зауважити, що левова частка учасників – це учні 8-11 класів! Тішимося, що така юна молодь вже зараз знає де потрібно проводити з користю вільний час та заводити нові знайомства.

Перша половина дня сьогодні була переповнена зустрічами, запитаннями та відповідями. О 15:00 всі учасники та гості XXV ДДМ були запрошені до спільної молитви в храмі св. Йоана з Дуклі. Коронка до Божого Милосердя вгамувала наші серця. Тому відкриття ювілейного XXV ДДМ ми пережили як на одному диханні.

Приємним сюрпризом для всіх став візит єпископа-ординарія Києво-Житомирської дієцезії Яна Пурвінського. Саме за служіння єпископа Яна були організовані перші ДДМ в місті Житомирі. Можна лише уявити собі, як тішилось серце єпископа Яна Пурвінського під час його звернення до молоді на відкритті XXV ДДМ. Але ж і як тішилися ми, коли почули від єпископа жадане «Двадцять п’ятий ювілейний день молоді оголошується відкритим!»

Далі радість стрімко зростала. Адже ми спільно молилися Хресну Дорогу, Акафіст до Пресвятої Богородиці. Стільки молодих людей зверталися до Господа одночасно і кожен про своє. І Бог нас всіх почув…

І, уявіть собі, цього року Бог промовляв до нас на урочистій Святій Месі через представника вищого духовенства – апостольського нунція Клаудіо Гуджеротті. Вперше за всю історію дієцезіальних днів молоді в Житомирі ми пережили Месу з таким почесним гостем.У скерованому до учасників слові – архиєписокоп наголосив на красі юного віку, на важливості першого досвіду дружби та кохання, адже пізніше саме на ньому базуватимуться відносини з Господом. В темі приятельства нунцій скерував всю увагу на нашого найвірнішого Друга, який не здатен зраджувати, який нас любить, дивиться прямо у вічі і висловлює свою любов, шану і непохитну віру в кожного з нас. Архиєпископ висловив подяку присутній молоді – назвавши її дорогоцінними перлинами Церкви, з якими разом прямуємо до Божого Дому.

Безмежно вдячні Богу за те, що саме так організував цей день для нас!

Олександра Кісельова, парафія св. Йоана з Дуклі