Київсько-Житомирська Дієцезія

Ювілейний XXV ДДМ. День другий

Ювілейний XXV ДДМ. День другий

нд, 09/04/2017 - 01:41
Опубліковане: ДДМ 2017
0 коментарів

«Що лиш скаже – робіть. І побачите чудо!», - так сьогодні співав хор прославлення на урочистій Месі в кафедральному соборі святої Софії…

Чуда другого дня XXV ДДМ розпочалися зранку о 8:30 співанням Утреньої і тривали більше дванадцяти годин! За цей час учасники пережили шість заходів.

За півгодини після молитви одночасно по чотирьох храмах міста Житомира було розпочато майтер-клас для молоді. Цього року праця організована в такий спосіб була в новинку, але сподівання організаторів були виправдані на всі 100% !

Плоди двогодинної праці були представлені в неформальній атмосфері в кожному з чотирьох храмів Житомира. Пізніше заінтриговані учасники отримали можливість порівняти свої роздуми з думками катехитів, які провадили конференції для молоді. Спеціально для такої комбінованої конференції були запрошені священики з різних міст України. Шляхом жеребкування катехитів було розподілено по чотирьох храмах, а саме:

- о. Микола Лучок OP (парафія святої Софії);

- о. Олександр Кушляк OSSPP (парафія святого Вацлава, мікрорайон Крошня)

- о. Віталій Козак OCD (парафія Божого Милосердя, мікрорайон Мальованка)

- о. Рафал Мишковський OCD (парафія святого Йоана з Дуклі)

На першу порцію духовного збагачення був шалений ажіотаж, тому вважаємо працю учасників успішною.

Не менше очікувань, як учасники, так і організатори, мали перед урочистим концертом до ювілею ДДМ в Житомирі. Абсолютно всім було цікаво пригадати як і з ким почалась традиція проведення Дієцезіальних днів молоді в місті Житомирі. Приємно було бачити учасників перших десяти ДДМ, які вже мають власні родини і по дві-чотири дитини!!! Музичні та танцювальні номери, авторські пісні, гімни, - все це помножувало і без того піднесений настрій на XXV ДДМ. По завершенню учасники та гості, загалом всі присутні отримали солодкий сюрприз – святковий торт і гарячий чай (зважаючи на вітряну та прохолодну погоду, доречно і чай назвати ювілейним).

Незабаром після спілкування на відкритому повітрі відбулась Розарійна хода від літнього театру «Ракушка» до кафедрального собору святої Софії.

Ввечері урочисту Службу Божу звершив для молоді Апостольський адміністратор Київсько-Житомирської дієцезії – єпископ Віталій Скомаровський. Проповідь була влучною та лаконічною, слова були скеровані до молоді так, наче єпископ прожив довгий час з кожним з нас. Віталій Скомаровський слушно зауважив під час проповіді, що молодь сьогодні всіляко уникає ризиків в житті і, відповідно, бракує покликань. Молодь не чує, що до неї промовляє Господь. В той же час, за словами єпископа, наше життя з Христом починається саме тоді, коли ми ризикуємо. Напрошується вислів «Хто не ризикує – той не з Христом!». Головна наука сьогоднішньої проповіді єпископа Віталія Скомаровського – молодь повинна просити Бога про виконання не власної, але Божої волі в нашому житті. Другий день поспіль ми раді були вітати представників вищого духовенства на XXV ДДМ!

Добре усвідомлювати, що маємо ще один день для того, щоб пережити таку радість. І геть не хочеться щоб вона закінчувалась…

Олександра Кісельова, парафія св. Йоана з Дуклі