Київсько-Житомирська Дієцезія

Вірити не соромно!

1 хв
читати

Вірити не соромно!

сб, 23/03/2013 - 19:42
Опубліковане: ДДМ 2013
0 коментарів

Вірити не соромно, соромно не вірити!

         Саме під таким неофіційним гаслом розпочався ХХІ Дієцезіальний День Молоді в м. Житомирі. Незважаючи на не зовсім сприятливі погодні умови до Житомира з усіх куточків України приїхало понад 640 молодих людей.

Відкриття Дня Молоді відбулося в Кафедральному соборі святої Софії, де так само як і 21 рік тому єпископ Ян Пурвінський привітав усіх учасників і оголосив ХХІ Дієцезіальний День Молоді відкритим. Саме єпископ Ян започаткував Дні Молоді в Київсько-Житомирській дієцезії відразу ж після того, як був висвячений на єпископа.

          На урочистому відкритті ДДМ учасників очікувала цікава несподіванка - акція християнського флешмобу, метою якого було привернути увагу молодих людей до теми визнання кожним християнином своєї віри, віри не тільки словами, але також і вчинками. Моббери (учасники флешмобу) під час звучання гімну ДДМ підіймали таблички, на яких вони перед спільнотою відрікалися від гріхів та шкідливих звичок, зізнавалися в любові до Господа, просили Його додати їм віри, а наприкінці утворили композицію у вигляді символу Дієцезіального Дня.

         Потім відбулося представлення парафіяльних спільнот і кожна чисельна зареєстрована група мала змогу ознайомити присутніх з найцікавішим з життя парафії. Мелодійні пісні, яскраві костюми, змістовні розповіді, різноманітні презентації, поетичні вірші нікого не залишили байдужим.

Після представлення парафіяльних спільнот відбулося богослужіння Хресної Дороги. На цьому богослужінні кожен присутній мав змогу зустрітись з Христом і за допомогою ласки Божої побачити духовний стан своєї душі, пізнати справжню вартість хреста і терпіння.

            Центральною подією ХХІ Дієцезіального Дня Молоді стала урочиста Свята Меса, яку очолив єпископ Віталій Скомаровський. Під час проповіді єпископ Віталій привітав учасників ДДМ та наголосив про важливість визнання віри в Господа нашого Ісуса Христа в житті кожного християнина.

    Ще однією приємною несподіванкою стало музичне оформлення Дієцезіального Дня Молоді — цього року для музичного служіння був організований мегапроект - для нескінченної слави Божої об’єдналися хористи з різних парафій Київсько-Житомирської дієцезії. Перша репетиція об’єднаного хору відбулася ще в листопаді 2012 р. Слова та музику гімну цьогорічного дня молоді за традицією написав модератор руху «Світло життя» отець Олег Сартаков.

        Кінцевим пунктом першого дня ХХІ Дієцезіального Дня Молоді стала Адорація Пресвятих Дарів, де кожен з учасників мав нагоду відпочити душею в Господі та прославити Господа словами, думками і серцем.

 

Далі буде…

 

 

Статтю підготувала: Олена Шелкова

Фото: о. Ярослав Гіжицький