Київсько-Житомирська Дієцезія

Папа Венедикт ХVІ проголосив «Рік віри»

1 хв
читати

Папа Венедикт ХVІ проголосив «Рік віри»

нд, 10/02/2013 - 21:02
Опубліковане: ДДМ 2013
0 коментарів

11 жовтня наступного, 2012 року, з нагоди відзначень 50-річчя відкриття ІІ Ватиканського Собору, розпочнеться «Рік віри».

«Хочу повідомити, що я вирішив проголосити «Рік віри», який буде супроводитись відповідним Апостольським листом. Цей «Рік віри» почнеться 11 жовтня 2012 року, в 50-ту річницю відкриття Другого Ватиканського Собору, і закінчиться 24 листопада 2013 року, у празник Христа-Царя всесвіту», – цими словами під час проповіді з нагоди Служби Божої, очоленої 16 жовтня в базиліці святого Петра у Ватикані, яка відправлялась на завершення симпозіуму «Нові євангелізатори для нової євангелізації, звернувся Святіший Отець Венедикт ХVІ до вірних. Слово Боже зростає і поширюється», Святіший Отець Венедикт ХVІ проголосив «Рік віри», наголосивши, що «він буде часом благодаті і зобов’язання в дедалі повніше навернення до Бога, щоб зміцнити нашу віру в Нього і з радістю звіщати Його людині наших часів».

А опівдні, перед проказуванням молитви «Ангел Господній» з тисячами прочан, зібраних на площі перед базилікою святого Петра, Венедикт ХVІ ще раз повідомив про проголошення «Року віри», вказавши, що мотиви, мета та напрямні цього «Року» будуть викладені в окремому Апостольському листі, який незабаром буде опублікований.

 

[video:http://www.youtube.com/watch?v=doyjeM3Y640]

 

Матеріал взято

з офіційного сайту
Радіо Ватикан

http://uk.radiovaticana.va