Київсько-Житомирська Дієцезія

День Молоді в Житомирі - субота.

1 хв
читати

День Молоді в Житомирі - субота.

пн, 25/03/2013 - 08:18
Опубліковане: ДДМ 2013
3 коментарі

     Гаряча католицька молодь незважаючи на складні погодні умови продовжує крокувати шляхами пізнання своєї віри в Господа нашого Ісуса Христа. Молоді серця не стримує ні сніг, ні вітер, ні буря.

     Другий День Дієцезіального Дня розпочався з Євхаристії, яку очолив єпископ Станіслав Широкорадюк. Під час проповіді єпископ Станіслав наголосив, що обов’язком кожного християнина є визнавати свою віру перед суспільством, захищати свою віру перед думкою світу. Також його преосвященство звернув увагу, що Церква нині переживає той самий благодатний час розвитку, коли вона не підлягає гонінням і кожен має змогу, навіть не має змогу, а ПОВИНЕН брати активну участь у розвиткові Католицької Церкви та проголошенні своєї віри не тільки для власної користі, але також для блага майбутніх поколінь. По закінченні богослужіння єписком Станіслав разом зі священиками пов’язали учасникам Дієцезіального Дня білі хустинки із зображенням нашого Господа та з написом «Ісус Христос – мій Господь».

    Після Святої Меси молодь зміцнювала свою віру слухаючи катехези. В першій катехезі, під назвою “Як знайти супутника життя”, яку провів о. Олег Кондратюк з Бердичева, учасники ДДМ мали змогу ознайомитися з десятьма важливими принципами, якими потрібно керуватися, щоб знайти гідного супутника життя, зокрема такими як активність, молитва, праця над собою, пошук, турбота про красу, тощо. В наступній катехезі під назвою “Що значить визнавати свою віру в Господа нашого Ісуса Христа вустами” о. Вальдемар Павелець з Довбиша наголосив, що стан нашого Духа залежить від стану нашої віри і що всі християни покликані проголошувати свою віру. Але перш ніж щось визнавати ми маємо те саме щось посісти, тобто перш ніж ділитися своєю вірою в Господа ми повинні мати конкретні знання про Того, в кого ми віруємо, а знання ці нам дають Святе Письмо, Євхаристія і катехеза.

     Послухати запис катехез із Дієцезіального Дня молоді можна буде на офіційному сайті Радіо Марія http://www.radiomaria.org.ua/.

    По закінченні катехези на молодь очікував смачний обід, який, зважаючи на погодні умови учасники ДДМ споживали прямо у храмі. Задбали про смачні страви о. Валентин і о. Олександр, від імені молоді щиро дякуємо їм за турботу. Особливу подяку за служіння молоді під час роздачі їжі виражаємо спільноті неокатехуменату.

     Під час споживання їжі відбулася наступна акція християнського флешмобу. Коли зазвучала Марійна пісня одночасно всі моббери (учасники флешмобу) повернулися в сторону вівтаря всією своєю поставою та жестами прославляючи Пресвяту Матір Господа нашого Ісуса Христа – Діву Марію і на кілька хвилин завмерли. По закінченні акції в кафедральному храмі ще довго гриміли оплески на честь Богородиці.

    На жаль, негода внесла свої корективи в план Дієцезіального Дня молоді. Через снігові замети на дорогах до Житомира не змогла прибути християнська євангелізаційна молодіжна музична група «Іхтіс» з Фастова на чолі з наставником о. Михайлом. Тому учасникам був запропонований до перегляду фільм «Темрява». Це фільм про незламну силу духа і глибоку віру в те, що для Бога немає нічого неможливого.

    Кульмінаційним завершенням другого дня ХХІ Дієцезіального Дня Молоді став урочистий Молебень Світла і Води, який очолив організатор ДДМ о. Ярослав Гіжицький. Під час Молебня кожен з присутніх мав змогу поновити обряд хрещення і визнати перед усією спільнотою Ісуса Христа Господом свого життя.

 

Далі буде..

 

Статтю підготувала: Олена Шелкова

Фото: о. Ярослав Гіжицький

 

Коментарі

Трансляції головних заходів ви могли чути в ефірі. За численними проханнями на Радіо Марія опубліковано текст та запис катехези отця Олега Кондратюка...

Класно, що Радіо Марія проводило пряму трансляцію заходів ДДМ. Бо я не могла бути присутня, але хотіла послухати катехези. Молебень світла і води, Урочисте Визнання Віри.