Київсько-Житомирська Дієцезія

Наближається XVIII Дієцезіальний День Молоді

1 хв
читати

Наближається XVIII Дієцезіальний День Молоді

нд, 28/02/2010 - 12:37
Опубліковане: ДДМ 2010
1 коментар

Для чого ми приїжджаємо кожного року на день молоді. Можемо навести багато причин, але найголовнішою залишається одна: прагнення зустрітися, зустрітися зі своїми друзями, знайомими, пережити ці хвилюючи моменти, коли знову можемо побачити тих, кого може рік а то й більше не бачили. Зустрітися з чимсь новим і несподіваним. І найголовніше пережити зустріч з живим Ісусом Христом.

 
Є три таємниці, які хотілося б розважити на цьогорічному Дні Молоді.
По-перше: Слова, над якими запрошує задуматися святіший Отець Бенедикт 16 на цьогорічному дні молоді по цілому світі були зачерпнуті з Євангелія від Марка «Учителю, що маю чинити, щоб успадкувати, життя вічне»(Мк10,17).
По-друге: День молоді буде проходити в рік, коли вся Церква роздумує над таємницею священства.
І врешті по-третє: в цьому році в Україні відбудеться паломництво реліквій св. Терезки від Дитятка Ісус,
Св. Терезка є молодою святою, і вона напевно по-приятельськи схоче нам товаришувати в наших зустрічах, тому ми попросили її бути покровителькою цьогорічного дня молоді.
З нею намагатимемося застановитися над темою Дня молоді, і над таємницею священства, з нею ми будемо переживати наші зустрічі з Ісусом Христом, який і цього року нас збиратиме в Житомирі вже на XVIII Дієцезіальний День молоді.
А цих зустрічей має бути три.
 
26 березня 2010 Пятниця
Зустріч з Божим Милосердям.
Неможливо зустрітися із Господом, який є Святий,. Неможливо запросити Його до свого серця, якщо в тобі є перешкода. Цю перешкоду ми називаємо гріхом. І ми вже звикли до цього слова, але що стоїть за цим словом?... Якщо ми зрозуміємо , що кожен гріх є образою Божій любові, то ми також відчуємо потребу Божого Милосердя. Але найголовніше ми насправді будемо захоплені великою таємницєю Божої любові, яку нам Бог являє в своєму милосерді.
Наша зустріч з Божим милосердям в цей день перед усім має відбутися в Таїнстві Покаяння, якому присвячений перший день.
 
27 березня 2010 Субота
Зустріч з Богом у Його Слові і Святих.
Коли твоє серце очищене Божою Любовю від гріхів, то наступає момент, коли його необхідно наповнити Божим Словом і Божим Хлібом Євхаристією. Ми намагатимемося це зробити в Утреній, яка є молитвою Божим Словом, в святі Месі, на конференції, на співах, і в кінці дня на Поклонінні Пресвятим Дарам.
 
28 березня 2010 Неділя
Зустріч з Богом у Церкві та послання в світ для виконання Божого завдання.
Якщо ми прийняли Христа в Його Слові і Його Тілі до свого серця, ми не зможемо затримати Його в собі і тільки для себе, ми повинні Ним ділитися з нашими близькими, друзями, знайомими і незнайомими. З тими, кого Господь поставить на нашому життєвому шляху. Це завдання просте: якщо в тобі є Христос, який є світлом істини, добра, миру і любові, світи ним своїм ближнім, променій Христовим добром, істиною, миром і любов’ю. А якщо навіть і не все вийде, не впадай у відчай, пам’ятай, що Христос завжди з Тобою!

 

Коментарі